У Львові розпочався ІV Форум національних товариств


Сьогодні, 6 жовтня, стартував ІV Форум національних товариств Львівщини ʺРазом в Незалежній Україніʺ. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі ЛОДА.

Розпочався захід урочистою ходою членів національно-культурних товариств Львівщини від приміщення Львівської обласної державної адміністрації до Львівського палацу мистецтв. Об этом сообщает chartvideo.in.ua со ссылкой на СМИ.

В національних костюмах вулицями Львова з українськими прапорами та прапорами своєї етнічної батьківщини пройшли поляки, греки, грузини, вірмени, азербайджанці, болгари, білоруси, євреї, кримські татари, роми, німці, чехи та представники інших національностей, задекларувавши — ʺУкраїна єдина. Україна це миʺ.

Опісля на території Львівського палацу мистецтв відбувся святковий концерт за участю колективів національно-культурних товариств Львівщини.

Привітав учасників заходу заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

ʺНаціонально-культурні товариства, які йшли у нашій ході – це неймовірно велика, дружня сім’я, дружня сім’я для Львівщини, для України. Ми щиро поважаємо, шануємо, цінуємо і разом святкуємо наші культурні та релігійні свята. Сьогодні, це вже ІV Форум національних товариств і ми надалі підтримуватимемо проведення таких прекрасних заходівʺ,- зазначив Іван Собко.

Окрім цього, учасники форуму взяли участь у флеш-мобі ʺУкраїна єдина. Крим –це Українаʺ.

Також, 10 жовтня, в межах Форуму, відбудеться науково-практична конференція ʺМіжкультурний та міжетнічний діалог у Львівській області: проблеми та перспективиʺ, учасниками якої стануть науковці та студенти, що працюють над зазначеною темою.

Нагадаємо, що Форум національних товариств Львівщини відбувається вже вчетверте. Це майданчик для представлення культури й традицій представників різних національностей, що проживають у Львівській області, а також обговорення проблем міжетнічного та міжкультурного діалогу.

Організатори цьогорічного форуму – департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації, Львівське товариство єврейської культури ім. Шолом-Алейхема, кафедра політології та міжнародних відносин Національного університету Львівська політехніка.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_rozpochavsya_iv_forum_natsionalnyh_tovarystv_327779.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя